Круглі канальні вентилятори в металевому корпусі — загальний опис

Таке обладнання є найбільш надійним, якісним, міцним і довговічним. Спираючись на оцинкування, алюмінієве покриття, а, також, різні захисні полімерні шари, корпуси даного роду вентиляторів надійно захищені від корозії.

Широке використання таких пристроїв пояснюється:

• Компактною конструкцією.

• Низькими шумовими характеристиками.

• Високою продуктивністю.

• Стійкістю до механічних деформацій.

• Багаторівневим захистом сталевої основи корпусу.

• Високоефективними двигунами.

• Запобіганням алюмінієм проникненню окисненого середовища в глиб сталі.

Серед популярних брендів, які представляють дане устаткування виділяються:

Vents (Україна) — використовуються в різних приміщеннях, які потребують припливно-витяжної системи. Характеризуються наявністю сталевого корпусу, що забезпечує надійну роботу. Існують малошумні пристрої — застосовуються в місцях, де необхідно знизити рівень шуму від роботи механізму. Варто виділити корпус з полімерним покриттям з високоякісної сталі.

ОТК (Україна) — вентилятори ОТК ВК мають загнуті назад лопатки, вельми високу продуктивність і нічим не поступаються європейським аналогам. Моделі ОТК ВККД є не менш надійними і якісними, і, також, можуть конкурувати з європейською продукцією.

Aerostar (Україна) — створюють в приміщеннях необхідні комфортні умови, сприятливий для здоров’я людини мікроклімат і переміщують повітряно-газові вибухобезпечні суміші.

Helios (Німеччина) — агрегати InlineVent RR 100 користуються популярністю в промисловості і в житлових об’єктах. Переміщують середні і невеликі повітряні об’єми навіть в найскладніших умовах.

Ostberg (Німеччина) — це новинка на ринку кліматичного обладнання. Пристрої призначені для монтажу в круглі канали та мають в своєму активі асинхронні двигуни, що працюють на основі зовнішнього ротора, утеплені підшипники і міцний корпус.

Soler & Palau (Іспанія) — моделі Soler & Palau VENT характеризуються міцною оцинкованою листовою сталлю. Варто виділити високий антикорозійний захист. VENT-V використовуються для настінних установок і мають в своєму активі однофазні електродвигуни з закритим типом із зовнішнім ротором і робочі коліщатка з загнутими назад лопатками.

Systemair (Швеція) — агрегати K / KV відрізняються оцинкованим сталевим корпусом з гальванопокриттям і наявністю патрубків, завдяки яким пристрої можна надійно закріпити на повітроводи. У моделях Systemair KD і EC можна регулювати швидкість. Також, вони мають продуктивний двигун із захистом від перегріву.

Проектно-монтажна компанія «Вент-Заводи» надає своїм клієнтам тільки якісні і високопродуктивні круглі канальні вентилятори в металевому корпусі. У нас:

• Широкий асортимент товару.

• Професійні фахівці.

• Вигідні акції та пропозиції.

• Оперативна обробка замовлення.

• Сервіс доставки.

Компанія «Вент-заводи», — вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52

Оставить свой комментарий

Поиск по сайту
Дизайн детской
Особенности при ремонте детской комнаты
Ремонт квартиры. Последовательность и этапы.
© 2023    Наш сайт посвящен ремонту, отделочным работам, дизайну интерьера и различным стилям в оформлении жилой зоны.    //    Войти   //    Вверх