Що треба знати фермерові, купуючи сільгосптехніку в Україні?
Сільське господарство в Україні — одна з основних галузей, яка впливає на економіку країни. Сучасна аграрна сфера потребує застосування техніки та інструментів, які механізують та полегшують працю. Саме такі представлені в магазині agrotechnika.com.ua. Та ще багато іншого.
Щоб коректно вибрати та безпечно купити сільгосптехніку в Україні, треба знати декілька аспектів. Про ці аспекти поговоримо у статті.
На які технічні характеристики звернути увагу?
Якщо вам потрібен малолітражний мінітрактор, ви повинні знати головні технічні характеристики: вони й будуть критеріями пошуку оптимального варіанту.
Розглянемо ці показники.
• Потужність. Для малого сільського господарства вистачить трактору з 24-сильним двигуном. Ділянка понад 10 га потребує більш потужної машини, наприклад з мотором 50 к.с.
• Привід. Багато сучасних мінітракторів мають повний привід. Він робить техніку більш прохідною та стійкою. Безумовно це краще, але якщо ваше поле невеликого розміру, 4×4 не обов’язково.
• Коробка передач. Більшість тракторів мають механічну коробку передач з 4-6 передніми швидкостями та двома задніми. Саме така формула вам необхідна для продуктивної роботи на ділянці.
• Навісне обладнання. Трактор для господарства повинен мати повноцінну гідравлічну систему з чотирма положеннями. Це значно розширює функціонал техніки та дозволяє підключати безліч інструментів.
• Деякі базові моделі мають гідропідсилювач керма та блокування диференціалу. Перша опція полегшує керування машиною, а друга знижує буксування на складному грунті. Якщо ГПК не обов’язковий, то блокування буде дуже в нагоді.
Безпечна купівля сільгосптехніки
Коли визначились з характеристиками, час переходити до вибору магазину. Будьте уважні та обирайте перевірену компанію, яка вже багато років успішно реалізує свою продукцію.
На сайті магазину повинні бути не тільки номери телефонів та e-mail, але й адреса головного офісу або складу. Якщо не впевнені в репутації магазину, краще самому забрати техніку із площадки. Так ви можете знизити ризик обману, та перевірити машину на місці.
Ніколи не віддавайте гроші, доки не переконаєтесь у працездатності трактора. Якщо ви замовили доставку, перевірте техніку у присутності кур’єра, а потім вже розрахуйтесь з ним. Якщо машина вас не влаштовує, ви можете її повернути або обміняти (тільки не знімайте плівку та інші товарні атрибути).
Не забувайте про чек та гарантію. Кожний авторизований центр продажу надає гарантію від виробника. Також не ведіться на дуже низьку ціну. Якщо трактор коштує у півтора-два рази менше, ніж в інших магазинах, то це стовідсотково підробка, або бракований товар.