Як правильно замовити меблі в кухню

Меблі для кухні є основним елементом дизайну приміщення і дозволяють ефективно організувати його простір. Виробники пропонують великий асортимент готових гарнітурів, але якщо приміщення має дуже малі розміри або нестандартне планування, то оптимальний варіант – заказати кухню. При виготовленні кухні під заказ спеціалісти ідеально впишуть у простір приміщення всі необхідні предмети меблів і втілять у життя ідеї замовників щодо стилю, кольору, дизайну та конструктивних рішень.

Що необхідно враховувати при замовленні кухні

Кухня буде максимально функціональною тоді, коли раціонально використали площу приміщення і передбачили місця для всієї необхідної побутової техніки. При купівлі кухні на заказ необхідно враховувати наступні моменти:

• Тип кухні. Виділяють такі основні типи: пряма, кутова, у формі букви «П» і з островом. На вибір типу кухні вливає площа приміщення і його планування. Наприклад, якщо є ніша, то її необхідно грамотно заповнити меблями, щоб використати кожен сантиметр площі й при цьому одержати стильний інтер’єр.

• Розміри. Важливо, щоб заміри робив професійний замірник, який знає всі тонкощі виробництва. Він залишить усі необхідні припуски на багети й плінтуси, а також забезпечить доступ до розеток і лічильників.

• Тип комплектації. Комплектацію слід обирати, орієнтуючись на свій бюджет. Можна комбінувати декілька різних матеріалів, щоб одержати надійну конструкцію і оригінальний дизайн. Так, фасади із ДСП, пофарбовані або вкриті пластиком, мають чудовий вигляд і відповідають усім вимогам до сучасних меблів. Замовник має можливість підібрати кольорову гаму всіх матеріалів на свій смак.

Переваги замовлення у LECONFORT.FACTORY

Фабрика LECONFORT.FACTORY має власне виробництво корпусних меблів. На фабриці виготовляють широкий асортимент меблів для кухні, передпокою, ванної кімнати, гардеробної та офісу. Купівля кухні під заказ Київ у LECONFORT.FACTORY має наступні переваги:

• Буде реалізована будь-яка ідея замовника – у фабрики великий досвід виробництва меблів на замовлення. Спеціалістами вже було реалізовано багато проектів, у яких ідеї замовників професійно втілювалися у меблі з ексклюзивним дизайном.

• Виготовляється 3D-проект, який дозволяє на стадії проектування побачити, який вигляд матиме готова кухня.

• Виконується безплатний замір приміщення. Спеціаліст зробить заміри у зручний для замовника час.

• Діє система знижок, проводяться акції, робляться подарунки.

У LECONFORT.FACTORY можна оформити не лише замовлення кухні на заказ Київ, але в інші міста України.

 

Оставить свой комментарий

Поиск по сайту
Дизайн детской
Особенности при ремонте детской комнаты
Ремонт квартиры. Последовательность и этапы.
© 2023    Наш сайт посвящен ремонту, отделочным работам, дизайну интерьера и различным стилям в оформлении жилой зоны.    //    Войти   //    Вверх